Co będę robić?

Aktywności

Nasz ośrodek z noclegami w jurtach w prawdziwym duchu ekoturystyki oferuje liczne atrakcje turystyczne i możliwości spędzenia czasu w harmonii z naturą. Przekonaj się, co oznacza ekoturystyka i Slow Life na wsi, jaki komfort noclegu oferuje jurta całoroczna, i ile radości i spokoju wprowadza do życia wypoczynek na wsi.

Aby zrelaksować się, polecamy wygodny wypoczynek w hamaku, oraz wyjątkowe leśne SPA pod Warszawą wyposażone w saunę i dużą ruską banię, które sprawią, że docenicie prawdziwy glamping.

W cieplejsze dni przyjemną ochłodę zapewni kąpielisko o standardzie ekobasenu.

Jeśli potrzebujecie wyciszenia, doskonałym wyborem będą leśne spacery – czy to po wyznaczonych szlakach czy po ścieżce edukacyjnej czy może na własną rękę…? Planujecie aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu? Możecie wybrać się na spływ kajakowy, wycieczkę rowerową lub skorzystać z oferty sportów wodnych w pobliskim zalewie nowomiejskim. Dzieci podczas wypoczynku w domkach drewnianych mazowieckie zachwycone będą skakaniem na trampolinie, bujaniem na drewnianych huśtawkach oraz mini piaskownicą..

Możecie również wybrać się na oprowadzanki konne bądź do pobliskiego parku linowego, ciesząc się esencją ekoturystyki.

Wieczorny klimat stworzycie, urządzając ognisko i przygotowując potrawy w kociołku, lub przyrządzając pyszne potrawy z grilla.